statistics in vBulletin
Bonita GA - Vytvorme bublinu!
Magyar Slovensky
Bonita

Bonita GA - Vytvorme bublinu!

 

   Milí naši priatelia, mladí či starí, podnikatelia, športovci, učitelia, občianske združenia, a všetci naši sympatizanti!
   Občianske združenie Bonita rozbieha projekt, ktorým chce osloviť čo najväčší počet ľudí. Dali sme mu symbolický názov Let´s make bubbles! Mydlové bublinky v každom z nás evokujú farebné šťastné detstvo, spolupatričnosť, radosť a bezstarostnosť. Chceme dosiahnuť, aby mladí ľudia žili v jednej spoločnej ,,bubline“, kde nie je miesto pre bitky, nebezpečenstvo a agresiu. 
Bonita Vás preto žiada o pomoc, uskutočnime spolu festivaly, športové, hudobné a divadelné podujatia, pozývajme do našich regiónov zaujímavých hercov, DJov, spevákov, športovcov, absolventov zaujímavých škôl. Zabávajme sa so starými priateľmi a spoznávajme nových, bojujme za lepšiu, bezpečnú spoločnosť, realizujme svoje sny spoločnou silou!
Neváhajte sa pripojiť ku kolektívu mladých, ambicióznych ľudí - zaregistrujte sa na našej webovej stránke www.bonitaga.sk a požiadajte o klubovú kartu.Ponúkame Vám nielen výhodné zľavy v obchodoch, ale najmä ochranu na spoločenských akciách, kvôli tomu sa pridaj aj Ty k nám. Bonita nepodporuje vandalizmus, bitky a agresivitu, s Vašou pomocou chceme tento bežný jav úplne odstrániť. Naším cieľom je prejsť na systém čipových kariet, a pomocou toho obmedziť vstup nepovoleným osobám do našej ,,bubliny“.
Ponúkame Vám tiež účasť na priateľských volejbalových, či futbalových stretnutiach, možnosť brigád, výlety na Slovensku i v zahraničí a to všetko veľmi lacno, pretože nezáleží na tom kde ste, ale s kým ste! 
Naše trojročné pôsobenie, množstvo úspešných podujatí, fotografií a veľa iného si môžete pozrieť na našej stránke www.bonitaga.sk.
   Sme už len krôčik od toho, aby sa náš projekt stal skutočnosťou, preto Vás prosíme, prispejte svojou malou troškou, pretože drobné, nepatrné kúsky tvoria veľkú mozaiku. Prezentujte naše logo, aktivity, hlavné myšlienky, alebo nás podporte 2% z Vašej dane.  Aj vy môžete patriť k nám! So let´s make bubbles!
Zobrazenie prílohy